Studio MAD showreel

Compilatie van gedaan werk op het gebied van Film, Animatie en Grafisch werk, met innovatieve toepassingen zoals projection mapping, interactieve film en augmented reality.
Compilation of work in the area of Film, Animation and Graphical work, with innovational projects such as projection mapping, interactive film and augmented reality.

Projecten:
- Grolsch ‘korte film’: studiomad.nl/portfolio/grolsch-peter-kuijper
- Tyco Fire Cabinets ’2D/ 3D animatie’: studiomad.nl/portfolio/tyco-redcabinet
- Rijkswaterstaat Zwakke Schakels ’2D/ 3D animatie’: studiomad.nl/portfolio/rijkswaterstaat-zwakke-schakels
- Een Dag in Twente ‘interactieve film’: studiomad.nl/portfolio/twents-bureau-voor-toerisme-dag-in-twente
- Huuskes Eten & Zo ’3D animatie’: studiomad.nl/portfolio/huuskes-eten-zo-thuis
- Noabers ‘korte film’: studiomad.nl/portfolio/noabers
- Hartman Masterchef ‘commercial’: studiomad.nl/portfolio/hartman-masterchef
- Panalytical ‘projection mapping’ en ‘corporate film’: studiomad.nl/portfolio/panalytical
- HP Well Screen ’3D animatie’: studiomad.nl/portfolio/hp-well-screen
- Carbonell Olys ‘commercial’: studiomad.nl/portfolio/carbonell-olys
- Thales ‘corporate film’: studiomad.nl/portfolio/thales-promofilm
- Gullimex ‘corporate film’: studiomad.nl/portfolio/gullimex
- Icologiq ‘corporate film’: studiomad.nl/portfolio/icologiq
- Movie Unlimited ‘projection mapping’: studiomad.nl/portfolio/projection-mapping-making-of-en-bioscoop-impressie
- Afterpay ’2D animatie’: studiomad.nl/portfolio/afterpay
- TBT ‘interactieve film’: studiomad.nl/portfolio/twents-bureau-voor-toerisme-beleef-twente
- Alliander ’2D animatie: studiomad.nl/portfolio/alliander-das-grune-netz
- RUW ‘projection mapping’: studiomad.nl/portfolio/ruw
- Thales Young Professionals ‘award film’: studiomad.nl/portfolio/thales-young_professionals
- Tyco ‘corporate film’: studiomad.nl/portfolio/tyco-zettler
- Care Assist ‘corporate film’: studiomad.nl/portfolio/careassist
- Raedthuys Tesla Wrap ‘commercial’: studiomad.nl/portfolio/raedthuys-tesla
- Densek ’2D/ 3D animatie’: studiomad.nl/portfolio/densek
- Sunweb ‘stop motion’: studiomad.nl/portfolio/sunw
- Deutsche Glasfaser ’2D/ 3D animatie’: studiomad.nl/portfolio/deutsche-glasfaser
- Thales ‘corporate comedy’: studiomad.nl/portfolio/thales
- Reef ‘corporate film’
- Event Creators ‘corporate film’: studiomad.nl/portfolio/event-creators-promofilm


Screen Shot 2015-06-17 at 16.15.46

Skills: Animatie, Commercial, Film + Animatie, Grafisch, Interactieve Film, Korte film, Projection Mapping, Webdesign

Algemene informatie

Studio MAD is een film & ontwerp studio, gevestigd nabij het centrum van Almelo.

Na een samensmelting van drie ervaren media productie bedrijven in 2011, verzorgd Studio MAD kwalitatieve video producties, 2D/3D animaties en grafische producties voor uiteenlopende bedrijven en particulieren.
Naast video en animatie producties houdt Studio MAD zich ook bezig met het ontwerpen en ontwikkelen van websites.

In het overzicht van ons werk vind je oa. bedrijfsfilms, tv-commercials, animaties, grafisch ontwerp, promotiefilms & websites.

Google Plus

open